Zinām, ka tirgotāju uzcenojumi veido 60 līdz 120% no grāmatas pārdošanas gala cenas, kas samazina potenciālo lasītāju interesi, jo kam gan patīk pārmaksāt... Vislabākās grāmatas par optimālu cenu! – tāds ir mūsu mērķis.

Sakarā ar mūsu biedrības 8 gadu darbības jubileju, ikvienam mūsu "Draugu kluba" sekotājam sociālajā tīklā Facebook.com/gramatuapgads/, šogad dāvāsim 8 procentu atlaidi pirkumam mūsu e-grāmatnīcā, ko plānojam atvērt 2020. gada 6. janvārī.

Tāpat, ja būsi veicis (-kusi) kādu pirkumu jau iepriekš, ar Tavu laipnu atļauju saglabāsim Tavus datus mūsu datubāzē un centīsimies izveidot Tev interesantus (personalizētus) piedāvājumus vai informēsim par kārtējām (atlaižu) akcijām. Visi pircēju sniegtie dati tiek glabāti konfidenciāli un netiek nodoti trešajām personām.

Tiem, kas apmeklēs mūsu organizētās grāmatu atvēršanas, piešķirsim 20% atlaidi grāmatu iegādei uz vietas, norēķinoties tikai skaidrā naudā pret čeku. Uz lielākiem grāmatu svētkiem mums būs līdzi arī pārnēsājamais bankas karšu nolasītājs.

Izvēlies, kas Tev ērtāks - omniva.lv, pastastacija.lv vai dpd.com, iesūti mums par to ziņu un mēs respektēsim Tavu lēmumu!

Mūsu pirmie sadarbības partneri galvaspilsētā, kur variet saņemt grāmatas bez papildus maksas, ir Spīkīzi uz Kr. Valdemāra ielas - 17A, pretim Nacionālajam Mākslas muzejam un Zeroveikals uz Kr. Barona un Dzirnavu ielu stūra - Kr. Barona 28A, Robert's Books Dzirnavu ielā 51 (sētas mājā), Mr. Page Miera ielā 4 u.c. (Saraksts nemitīgi tiks papildināts).

Esam pirmie, kas jau 2005. gadā iedibināja praksi “rakstnieks – kurjers”, kad autors personīgi uz ielas vai kafejnīcā sastop pircēju, aprunājas un ieraksta autogrāfu grāmatas nopirkšanas brīdī. 

Pastāsti par mums draugam/draudzenei, un mēs parādā nepaliksim! Proti, ja vērsīsies pie mums pēc Tava ieteikuma, saņemsi 2 euro atlaidi viena nākamā pasūtījuma veikšanai.

 

Mūsu darbinieki pasūtījumus apstrādā šādos laikos:

 Darbadienās  Brīvdienās  Svētku dienās
 Pirmdien no 10 līdz 16  No 11 līdz 20  No 12 līdz 18
 Otrdien no 10 līdz 16    
 Trešdien no 10 līdz 16    
 Ceturtdien un piektdien no 9 līdz 19    

Jautājumu gadījumā rakstiet: apgads.slepenieagenti@gmail.com