Šeit ir pēdējās pievienotās ziņas no vairākām sadaļām.

No 2020. gada 16. janvāra katra mēneša trešajā ceturtdienā no plkst 19.00 līdz 20.00 apgāda "Slepenie Aģenti" galvenais redaktors Arvīds Deģis vadīs tiešraides interviju ar viesiem, diskutējot par latviskumu, latviešu pašcieņu, nācijas vēsturi un citām tēmām. Varēsit iesūtīt savus jautājumus un komentārus, uz ko reaģēsim raidījuma gaitā.

Pirmajā raidījumā viesosies sabiedrības vadības maģistrs Ernests Spīčs (attēlā ar meitu Rozīti Spīču), kurš izveidojis radošu apvienību "Folkloras šovs", kas Rīgā iepazīstina ārzemju tūristus ar mūsu tradīcijām.

Ernests pirms pāris gadiem uzstājās LU konferencē "Latviskums - valsts augstākā vērtība, tā izpratne audiovizuālajos medijos", kā arī tikko sarakstījis "Mārtiņa deju" grāmatu un atgādina: "Dejosim latviski!"

Vēlāk raidījumu varēs noskatīties arī Youtube.com arhīvā.

Rakstnieks Arvīds Deģis ir sarakstījis jaunu grāmatu apgāda iedibinātajā sērijā Dzimtenei un zobenam, reflektējot par nācijas un nacionālisma tēmu.

Grāmata vēsta par latviešu tautas likteni un misiju, kā veidojās nācija cauri gadu simtiem, sadarbojoties ar Dievu (un egregoru) un kas nākotnē sagaidāms. Tās pamatā ir tautas unikālais garīgais mantojums - Dieva dainu atšifrējums jeb Dieva atskārta, kā arī augstāko spēku inspirācijas rakstīšanas procesā, ko piedzīvojis tās autors.

Grāmatas oficiāla atvēršana izziņota trešdien 2020. gada 19. februārī Rīgā, Kr. Barona muzejā (3.stāvā) plkst 18.00, vairāk skatīt lapas Kalendāra sadaļā.

Grāmatu iespējams gan rezervēt iepriekš, gan varēs iegādāties atvēršanā.

Orientējošā cena - 8 līdz 9 eiro.

Visi mīļi aicināti!

 

Rakstnieks A. Deģis patlaban rada īsas noveles, kas tiks ievietotas 12 noveļu kopkrājumā ar Kārļa Padega ilustrācijām.

Noveles vēstīs par bārdāmām, ostas matrožiem, par caurkritušiem uzņēmējiem, kādu gaišreģi un kādu operdziedātāju.

Ja viss ritēs kā plānots, grāmata būs pieejama 2020. gada martā.

2020. gada 27. janvārī apgādā "Slepenie Aģenti" sērijā Dzimtenei un zobenam iznāks vēsturnieka Mg. hist. Agra Dzeņa un rakstnieka Arvīda Deģa kopīgi sarakstītā populārzinātniskā grāmata "Krusta Karu atklājumi: maztautu vadoņi pret Livonijas valsti".

No 2020. gada 28. janvāra tiks organizēta atvēršanas un lekciju tūre vismaz uz 8 līdz 10 Latvijas pilsētām, sadarbībā ar vietējām publiskajām bibliotēkām, pirmā vieta 28. janvārī būs Saulkrasti un Zvejniekciems, 29. janvārī - Saldus B-ka utt., vairāk skatīt lapas kalendāra sadaļā.