2020. gada 27. janvārī apgādā "Slepenie Aģenti" sērijā Dzimtenei un zobenam iznāks vēsturnieka Mg. hist. Agra Dzeņa un rakstnieka Arvīda Deģa kopīgi sarakstītā populārzinātniskā grāmata "Krusta Karu atklājumi: maztautu vadoņi pret Livonijas valsti".

No 2020. gada 28. janvāra tiks organizēta atvēršanas un lekciju tūre vismaz uz 8 līdz 10 Latvijas pilsētām, sadarbībā ar vietējām publiskajām bibliotēkām, pirmā vieta 28. janvārī būs Saulkrasti un Zvejniekciems, 29. janvārī - Saldus B-ka utt., vairāk skatīt lapas kalendāra sadaļā. 

2019. gada novembrī jau viesojāmies Aizputē, Rūjienā un Vārkavā kopā ar kolēģi, Mg. hist. Agri Dzeni, lai gūtu rosinošus iespaidus no lasītājiem, kas vienmer uzdod āķīgus jautājumus vai izsaka interesantus viedokļus (vērtējumus).

Grāmata īpaši paredzēta vidusskolēniem, kam jākārto eksāmens Latvijas vēsturē un interesentiem - Vēsturisko rekonstruktoru klubu biedriem.

Tai oficiāla ieskandināšana izziņota 2020. gada 7. februārī plkst. 17.30 LU Misiņa bibliotēkas lielajā zālē. Sarīkojumu vadīs apgāda vadītāja Elīza Deģe un vēsturnieks Artis Buks.